kıbrıs otelleri

Ana Sayfa
 
 
 
otelleriKıbrıs Otelleri Promosyonları: Yeni sitemiz KibrisOtel.com'da otelleri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve eleştiri yazabilirsiniz.
Ana Sayfa Kıbrıs Otel: Kıbrısta Tatil AnasayfaSizi de tanıtalım mı?

Sizi de tanıtalım mı?

Bize link verin bizde sizi internet sitemizde tanıtalım!

KibrisOtel.com sitemiz şu anda Kıbrıs'ın en büyük otel tanıtım online rezervasyon ve Kıbrıs Tatil rehberi sitesidir, günlük olarak ortalama 2000 hit almaktadır. Sizde sitemizde tanıtılmak istiyorsanız, aşağıdaki sitelerimizin bağlantılarını internet sayfanıza ekleyin ve bize iş yerinizin resimlerle birlikte tanıtıcı bilgilerini yollayın hemen ekleyelim.

1) KibrisOtel.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Kıbrıs Otelleri
Bağlantı (Link) : http://www.kibrisotel.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs otelleri listesi, detaylı bilgileri, fiyatları ve gerçek müşteri yorumları.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.kibrisotel.com" title="kıbrıs otelleri" target="_blank">Kıbrıs Otelleri</a><br />Kıbrıs'taki Otellerin tanitimlari ile gercek musteri yorumlarini bulabileceginiz online rezervasyon yapabileceginiz site.

2) KibrisRentaCar.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Kıbrıs Rent a Car
Bağlantı (Link) : http://www.kibrisrentacar.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs'ta araç kiralama, online rezervasyon ve fiyat listesini bulabileceğiniz site.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.kibrisrentacar.com" title="kıbrıs rent a car" target="_blank">Kıbrıs Rent a Car</a><br />Kıbrıs'ta araç kiralama, online rezervasyon ve fiyat listesini bulabileceğiniz site.

3) KibrisTransfer.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Kıbrıs Transfer ve Taksi
Bağlantı (Link) : http://www.kibristransfer.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs'ta taksi transfer, online rezervasyon ve fiyat listesini bulabileceğiniz site.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.kibristransfer.com" title="kıbrıs transfer taksi" target="_blank">Kıbrıs Transfer Taksi</a><br />Kıbrıs'ta taksi transfer, online rezervasyon ve fiyat listesini bulabileceğiniz site.

4) KibrisBileti.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Kıbrıs Uçak Bileti
Bağlantı (Link) : http://www.kibrisbileti.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs'a uçak bileti alabileceğiniz, tüm havayollarını kontrol ederek en uygun fiyatlarla online satış yapabilen uçak bileti satış sitemiz.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.kibrisbileti.com" title="kıbrıs uçak bileti" target="_blank">Kıbrıs Uçak Bileti</a><br />Kıbrıs'a uçak bileti alabileceğiniz, tüm havayollarını kontrol ederek en uygun fiyatlarla online satış yapabilen uçak bileti satış sitemiz.

5) KibrisHavaDurumu.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Kıbrıs Hava Durumu
Bağlantı (Link) : http://www.kibrishavadurumu.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs'a mı gelmeyi planlıyorsunuz? Gelmeden önce hava durumu sitemizden günlük ve haftalık raporlara bakabileceğiniz sitemiz.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.kibrishavadurumu.com" title="kKıbrıs Hava Durumu" target="_blank">Kıbrıs Hava Durumu</a><br />>Kıbrıs'a mı gelmeyi planlıyorsunuz? Gelmeden önce hava durumu sitemizden günlük ve haftalık raporlara bakabileceğiniz sitemiz.

6) KibrisHaritasi.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Kıbrıs Haritası
Bağlantı (Link) : http://www.kibrisharitasi.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs hakkında rehber sitemizde Kıbrıs Haritası üzerinde köyler ve yerleşim yerlerinin bilgileri ile gezilecek görülecek yerler ile iş yerlerinin tanıtımları bulunuyor.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.kibrisharitasi.com" title="Kıbrıs Haritası" target="_blank">Kıbrıs Haritası</a><br />Kıbrıs hakkında rehber sitemizde Kıbrıs Haritası üzerinde köyler ve yerleşim yerlerinin bilgileri ile gezilecek görülecek yerler ile iş yerlerinin tanıtımları bulunuyor.

7) KibristaTatile.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Kıbrıs'ta Tatil
Bağlantı (Link) : http://www.kibristatatile.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs'a tatile mi geleceksiniz, Kıbrıs Tatili rehber sitemizden planlarınızı yapabilirsiniz.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.kibristatatile.com" title="Kıbrıs'ta Tatil" target="_blank">Kıbrıs'ta Tatil</a><br />Kıbrıs'a tatile mi geleceksiniz, Kıbrıs Tatili rehber sitemizden planlarınızı yapabilirsiniz.

8) ErcanHavalimani.com sitemize link vermek için detaylarımız!

Başlık (Title) : Ercan Havalimanı
Bağlantı (Link) : http://www.ercanhavalimani.com
Açıklama (Description) : Kıbrıs'a geliyorsunuz ve tek havalimanından ulaşımınıza veya havalimanındaki Duty Free leri mi arıyorsunuz? sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sitenize eklemeniz gereken kod:

<a href="http://www.ercanhavalimani.com" title="Ercan Havalimanı" target="_blank">Ercan Havalimanı</a><br />Kıbrıs'a geliyorsunuz ve tek havalimanından ulaşımınıza veya havalimanındaki Duty Free leri mi arıyorsunuz? sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 
Girne otelleri Kıbrıs Oteller Listesi
KibrisOtel.com - sayfalarında yer alan tüm otel bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içerisinde değişiklik arzedebilir. Bilgi yanlışlıklarından dolayı KibrisOtel.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki otel yorumları gerçek müşteri yorumlarıdır. Otel kategori ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.  - Her hakkı saklıdır. © 2010