kıbrıs otelleri

Ana Sayfa
 
 
 
otelleriKıbrıs Otelleri Promosyonları: Yeni sitemiz KibrisOtel.com'da otelleri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve eleştiri yazabilirsiniz.
Ana Sayfa Kıbrıs Otel: Kıbrısta Tatil Anasayfa

Otel İşbirliği

Neden KibrisOtel.com ?

Kıbrıs'ta Tatile Turizm LTD. tarafından işletilen KibrisOtel.com, Kıbrıs Girne'deki ofisiyle Kıbrıs adasının en önemli online seyahat şirketlerindendir. Turizm sektöründeki 10 yıllık özverili bir çalışmanın sonucu olarak hizmet veren KibrisOtel.com ortakları ile birlikte en iyi seyahat imkanlarını sunmaktadır. Internet üzerinde ve sektörde önde gelen ve yenilikçi firmalardan birisi olan Kıbrıs'ta Tatile Turizm LTD. internet teknolojisi ile KKTC'de verdiği turizm hizmeti ile hem tüketicileri hem de ortakları için geniş imkanlar sunmaktadır. Bugün tüm K.K.T.C.'de onlarca otel ve birçok anlaşmalı acenteleri ile ünlü bir marka haline gelen Kıbrıs'ta Tatile Turizm LTD. yaygın satış kanalları ile konuklarına ulaşmaktadır.

KibrisOtel.com'da sahip olacağınız imkanlar!

ZENGİN SEÇENEK - BİNLERCE ZİYARETÇİ

Hedefimiz hergün Türkiy ve Avrupa'dan 1.000'in üzerinde ziyaretçi, listeleceğimiz 50 'in üzerindeki Kıbrıs otellerimizi ziyaret etmesi. Sizde hemen kibrisotel.com ailesine katılın ve bu fırsatlardan yararlanın.

DETAYLI OTEL BİLGİSİ

Sistemdeki her Kıbrıs oteli hakkında oda özellikleri, otel imkanları, ulaşım olanakları, yakın merkezler, alışveriş ve sanat merkezleri, detaylı haritalar gibi ayrıntılı bilgiler bulunacaktır. Sitemizde ayrıca fotoğraf ve yorumlara da yer verilecektir. Bu sayede ziyaretçiler tercihlerine ve imkanlarına en uygun Kıbrıs otelini seçmekte ve memnuniyetlerini en üst seviyede tutacaklar.

ONLİNE TATİLCİ OTURUMU

Burada Kıbrıs tatilcileri kişisel ve iletişim bilgilerinin güncelleyebilmesinin yanında, Kullanımı son derece kolay olan yönetim bölümü sayesinde hem rezervasyonlarını hem de tatilci yorumlarınızı kontrol etmeye hızlı giriş imkanı sağlanmaktadır. Nerede olursanız olun 7 gün 24 saat rezervasyonlarınızın onay durumunu kontrol edebilecekler. KibrisOtel.com satış temsilcileri sistemde oturum açarak websitemiz aracılığıyla yapılan rezervasyonları görüntüleyebilir ayrıca extranet sistemimizdeki kendi hesapları aracılığıyla da rezervasyon ve yoruml kontrolü yapabilirler.

REZERVASYONLAR

Rezervasyonları o gün ya da ertesi gün için de alabilirsiniz. Şirketimiz son ana kadar mevcut oda sayınızı güncelleyerek doluluk oranınızı arttırmaya yardımcı olur.

ANINDA ONLINE ÖDEME

Ödemeler rezervasyon tamamlandığı an kredi kartı ile online olarak yapılabilinecektir. Ayrıca bizim sistemimizdeki iptal farkı çok düşüktür.

GÜVENLİ ÖDEME ALT YAPISI

İşbirliği içinde olduğumuz otellere " Kredi kartında tek çekim " ile yüksek teknolojili bir ödeme yolu sunuyoruz. Bu yol ile her rezervasyon tamamlandığında ödeme otomatik olarak gerçekleşecektir.

PROMOSYONLAR

Kıbrıs Otellerimiz Google, Yahoo ve diğer arama motorlarında avantajlı konumda olmak, her ay üyelerimize gönderilen e-bültenlerde yer almak ve websitemizde üst kısımlarda yer almak gibi özel fırsatlardan da yararlanabilirler.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ SERVİSİ

Müşteri Hizmetleri departmanımız sorunlarınızı yanıtlamak için her daim hazır olacaklardır.

Kıbrıs'ta bulunan Otelimi KibrisOtel.com ' a nasıl ekleyeceğim ?

  • Otelinizi eklemek için başvuru yapmak istiyorsanız " Otel Ekleme Talebi " linkine tıklayın.
 
Girne otelleri Kıbrıs Oteller Listesi
KibrisOtel.com - sayfalarında yer alan tüm otel bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içerisinde değişiklik arzedebilir. Bilgi yanlışlıklarından dolayı KibrisOtel.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki otel yorumları gerçek müşteri yorumlarıdır. Otel kategori ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.  - Her hakkı saklıdır. © 2010