kıbrıs otelleri

Ana Sayfa
 
 
 
otelleriKıbrıs Otelleri Promosyonları: Yeni sitemiz KibrisOtel.com'da otelleri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve eleştiri yazabilirsiniz.
Ana Sayfa Kıbrıs Otel: Kıbrısta Tatil AnasayfaKıbrıs Erken Rezervasyon

Kıbrıs Erken Rezervasyon 2010

Havaların ısınmasıyla tatilciler yaz tatili planlarını yapmaktadır. Tatile gideceğiniz yeri Kıbrıs olarak seçtiyseniz Tatile gideceğiniz bölgeyi ve oteli önceden araştırmalısınız.

Özellikle Girne Bölgesine talebin fazla olduğu 2010 yılında, erken rezervasyon imkanı sunan otellere acentelerden ulaşmak daha mantıklıdır. Süper biraz yaz tatili geçirmeniz için size tavsiyelerimiz;

 

  • Hangi bölgeye gideceğinize karar veriniz. Girne mi? Magosa mı? yoksa diğer popüler şehirler mi? Bunun için gerekirse 15-20 gün araştırma yapınız. Bölgenin ve otelin fotoğafları, videoları, tanıtım yazıları ve tatilci yorumları dikkatinizi çekebilir. 
  • Seçdiğiniz bölgedeki otellerde erken rezervasyon imkanı varsa size göre en güvenilir acenteden yerinizi ayırtınız.

Kıbrıs'ta Erken Rezervasyon Dönemleri
 
Dedeman Otel Kıbrıs
Dome Otel Kıbrıs
Riverside Otel Kıbrıs

Kıbrıs Oteller Haritası

Girne otelleri Kıbrıs Oteller Listesi
KibrisOtel.com - sayfalarında yer alan tüm otel bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içerisinde değişiklik arzedebilir. Bilgi yanlışlıklarından dolayı KibrisOtel.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki otel yorumları gerçek müşteri yorumlarıdır. Otel kategori ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.  - Her hakkı saklıdır. © 2010