kıbrıs otelleri

Ana Sayfa
 
 
 
otelleriKıbrıs Otelleri Promosyonları: Yeni sitemiz KibrisOtel.com'da otelleri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve eleştiri yazabilirsiniz.
Ana Sayfa Kıbrıs Otel: Kıbrısta Tatil AnasayfaKıbrıs Balayı Otelleri

Kıbrıs Balayı Otelleri

kıbrıs balayı oteli

Yeni evli çiftlerin değerlendirebileceği balayı turlarıyla güzel anları yaşamak sizleri bekliyor.

 

Kıbrıs'taki tesislerimiz balayı çiftlerine özel, birbirinden farklı birçok hizmet ve uygulama sunuyor. Odanıza yapılacak özel dekorasyondan, odada bornoz, terlik ve executive buket ve taze çiçek yapraklarıyla yatak süslemeye kadar daha pek çok ayrıntıyı tercih edebilirsiniz.

<strong>kıbrıs</strong> balayı <strong>otelleri</strong>

Yeni evlisiniz ve balyına nereye gidecez diye düşünüyorsunuz işte sizlere mükemmel fırsatlar sunuluyor. Balayı turları için iyi bir araştırma yapın ve sizin için en iyi fırsatları değerlendirin. Eşsiz bir balayı için her zman en iyi hizmeti ve kaliteli turlar tercih edilmelidir. Balayı turları evli çifler için en uygun fırsatlrı sunuyor.

Kıbrıs'ta Balayı Otelleri

Hayatınıza sevdiğiniz insanla başlamak ve iyi bir başlangıç yapmak isterseniz sevdiğiniz kişiyi mutlu edin ve iyi bir balayı tatiline çıkın.

 

Otelinizin İkramı ile Balayınıza Başlayın!

Kıbrıs Otelleri balayınızın kusursuz geçmesi için her detayı düşünüyor. Balayınıza güzel bir başlangıç için odaya girişinizde sizi otelininizin ikramı karşılayacak. Bu ikram bazı tesislerde şarap ve meyve sepeti bazılarında şampanya ve tatlı tabağı olabiliyor.

İlk Kahvaltınızı Odanızda Yapın

Tesislerin çoğu, balayı çiftlerine özel olarak ilk kahvaltılarını odalarında başbaşa yapma imkanı tanıyor.

Beraber İlk SPA Masajınız!

Eşiniz ile birlikte balayınızı daha da romantik kılacak olan birlikte ilk masaj sizi bekliyor. Balayı tatili konusunda uzman tesisler size özel farklı imkanlar tanıyorlar. Belli oranda indirimlerden, balayı çiftlerine özel bir defalık ücretsiz masaja kadar tesislerimizde pek çok alternatif bulunuyor.

BALAYI PROGRAMLARI KULLANIM ŞARTLARI
  • Balayı indirimleri misafirlerimizin maksimum 1 ay içerinde evlenmiş olması gerekmektedir.
  • Balayı misafirlerimiz rezervasyonlarını belirtilen süre içinde yapmalıdır.
  • Liste fiyatlarından balayı indirimlerimiz yapılmış olup bu fiyatlar nakit veya havale yolu ile yapılacak olan ödemelerde geçerlidir. Taksitlendirme şartları konusunda müşteri temsilcilerimizden bilgi alınması gerekmektedir.
  • Acentemize misafir tarafından bildirilen rezervasyon bilgilerinin yanlış olmasından doğacak rezervasyon iptallerinden acentemiz sorumlu değildir.
  • Misafirlerimiz otele giriş yaparken mutlaka yanlarında evlilik cüzdanı ve kimliklerini bulundurmak zorundadır.
EVLİLİK YILDÖNÜMÜ PROGRAMLARI KULLANIM ŞARTLARI
  • Evlilik yıldönümü indirimleri misafirlerimizin maksimum evlilik tarihlerinden itibaren 15 gün öncesine veya 15 gün sonrasına kadar yapılan rezervasyonlarda ve çocuksuz olarak konaklamalarda geçerlidir.
  • Çiftlerimiz rezervasyonlarını belirtilen süre içinde yapmalıdır.
  • Liste fiyatlarından evlilik yıldönümü indirimlerimiz yapılmış olup bu fiyatlar nakit veya havale yolu ile yapılacak olan ödemelerde geçerlidir. Taksitlendirme şartları konusunda müşteri temsilcilerimizden bilgi alınması gerekmektedir.
  • Acentemize misafir tarafından bildirilen rezervasyon bilgilerinin yanlış olmasından doğacak rezervasyon iptallerinden acentemiz sorumlu değildir.
  • Misafirlerimiz otele giriş yaparken mutlaka yanlarında evlilik cüzdanı ve kimliklerini bulundurmak zorundadır.
 
Dedeman Otel Kıbrıs
Dome Otel Kıbrıs
Riverside Otel Kıbrıs

Kıbrıs Oteller Haritası

Girne otelleri Kıbrıs Oteller Listesi
KibrisOtel.com - sayfalarında yer alan tüm otel bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içerisinde değişiklik arzedebilir. Bilgi yanlışlıklarından dolayı KibrisOtel.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki otel yorumları gerçek müşteri yorumlarıdır. Otel kategori ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.  - Her hakkı saklıdır. © 2010