kıbrıs otelleri

Ana Sayfa
 
 
 
otelleriKıbrıs Otelleri Promosyonları: Yeni sitemiz KibrisOtel.com'da otelleri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve eleştiri yazabilirsiniz.
Ana Sayfa Kıbrıs Otel: Kıbrısta Tatil AnasayfaHakkımızda

Hakkımızda

kibrisotel.com adres ve telefonKibrisOtel.com ve KibrisRentaCar.com her geçen gün gelişmekte olan iç turizmin gelişiminde hem misafirlerin tatillerine, hem de otel işletmelerine olumlu katkılar sunmayı amaçlamaktadır. İyi bir tatil herkesin hakkı olduğu için, Kıbrıs'ta Tatile Turizm LTD. olarak hiç bir tatilcinin Kıbrıs tatilini riske atmasını istememekteyiz. Bu sebeple bu interaktif ortamda hem otel işletmeleri, hem de onların misafirleri arasında tarafsız bir bağ oluşturarak, Turizm bilinci ve kalitesini artırmak amacı ile yola çıkmış bulunmaktayız.

Sistemimizde herkes tatil yaptığı Kıbrıs oteli hakkında olumlu, olumsuz referanslarını yazabilir ve Kıbrıs otelleri hakkında değerlendirmede bulunabilir. Bu referanslar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra sitemizde yayınlanacaktır. Yayınlanan her yorum Kıbrıs otel işletmelerine e-mail yoluyla bildirilmektedir. Eğer otel işletmeleri haklarında yazılan yoruma cevap yazmak isterlerse, her zaman bir cevap hakları vardır.

Amacımız, Kıbrıs'a gelen misafirlerin Kıbrıs otelinde konakladıkları süre içinde, misafirlerin memnuniyetini sağlamaya çalışmaktır.

Websitemiz aracılığı ile Kıbrıs'taki otel işletmelerimizin, aktif ve birebir misafir ilişkisi içerisinde bulunmalarını sağlamaktır.Misafirler rezervasyon yapmadan önce, doğru karar vermeleri için gerçek yorumları okuyarak, tatil yapacakları doğru oteli seçebilmeleri amaçlanmıştır. Ayrıca iyi hizmet veren otellerin imajını ve ününü geliştirmeye yardımcı olacağımıza da inanmaktayız. Kıbrıs'ta Otel işletmelerimizin sektördeki gelişmelere ve müşteri isteklerinin trendini takip etmekte, hassasiyet göstermelerine yardımcı olacağımıza da inanmaktayız. Websitemizde yapılan her olumlu yorumların Kıbrıs otelleri için mükemmel bir reklam aracı olacağından da eminiz. Kıbrıs'taki bir otelden memnun kalan bir misafir dostlarına kaldığı Kıbrıs otelini memnuniyetle anlatır ve tavsiye eder. Artık bu memnuniyet sadece dostları ile sınırlı kalmayıp, websitemizi ziyaret eden herkes tarafından paylaşılacaktır.

Bu sebeple tüm otel işletmelerimize daha iyi hizmet için başarılar diliyoruz ve herkese Kıbrıs'ta iyi tatiller diliyoruz.

   Saygılarımızla,
Kıbrıs'ta Tatile Turizm LTD.

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Girne otelleri Kıbrıs Oteller Listesi
KibrisOtel.com - sayfalarında yer alan tüm otel bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içerisinde değişiklik arzedebilir. Bilgi yanlışlıklarından dolayı KibrisOtel.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki otel yorumları gerçek müşteri yorumlarıdır. Otel kategori ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.  - Her hakkı saklıdır. © 2010