kıbrıs otelleri

Ana Sayfa
 
 
 
otelleriKıbrıs Otelleri Promosyonları: Yeni sitemiz KibrisOtel.com'da otelleri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve eleştiri yazabilirsiniz.
Ana Sayfa Kıbrıs Otel: Kıbrısta Tatil AnasayfaKıbrıs'ta AktivitelerKıbrıs'ta Yamaç Paraşütü

Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü Popüler

Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü

Aktivite Bilgileri

Genel Bilgi
Kuzey Kıbrıs’ta yapabileceğiniz en heyecan verici aktivitelerden biride yamaç paraşütüdür. Muhteşem dağ ve deniz manzaralarını farklı bir açıdan görebilmeniz için yamaç paraşütü eşsiz bir tecrübedir.

Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü Yapabilirsiniz!

Bazı firmalar tarafından kaldığınız yere ücretsiz servis hizmetleri ve kask, emniyet kemeri ve uçuş giysisi gibi gerekli malzemelerde firmalar tarafından sağlanmaktadır. Bu heyecan verici deneyimi kaydetmek için fotoğraf makinenizi ve y video kameranızı yanınızda getirmeyi unutmayın!

Göklerden Süzülmek

Kuşlar gibin denizin, dağların ve tarlaların üzerinde uçmak elbette imkansızdır. Belki bir kuş kadar özgür olmasada böyle bir duyguyu Kuzey Kıbrıs’ta yaşamanız mümkün. Ülkemizde paraşüt, mikrolight uçuşu, planörlük, balon, rüzgar planörü ve model uçak uçurtma gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Diğer ülkelerle kıyaslandığında profesyoneller tarafından verilen bu kurslar oldukça ucuzdur.

Girne'de aktivite merkezine kayıt olabilirsiniz.

North Cyprus Tandem Paragliding
Adres: Girne Yat Limanı, No:114 Girne - KKTC
Bilgi Telefon: +90 542 859 43 43

Resim Galerisi

Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü
Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü
Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü
Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü
Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü
Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü
Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü
Kıbrıs'ta Yamaç Paraşütü

Üye Yorumları

There are no user comments for this listing.

Yorum*
    Please enter the security code.
 
 
 
Girne otelleri Kıbrıs Oteller Listesi
KibrisOtel.com - sayfalarında yer alan tüm otel bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içerisinde değişiklik arzedebilir. Bilgi yanlışlıklarından dolayı KibrisOtel.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki otel yorumları gerçek müşteri yorumlarıdır. Otel kategori ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.  - Her hakkı saklıdır. © 2010