kıbrıs otelleri

Ana Sayfa
 
 
 
otelleriKıbrıs Otelleri Promosyonları: Yeni sitemiz KibrisOtel.com'da otelleri inceleyebilir, yorumları okuyabilir ve eleştiri yazabilirsiniz.
Ana Sayfa Kıbrıs Otel: Kıbrısta Tatil AnasayfaKıbrıs'ta AktivitelerKıbrıs'ta Su altı Dalışı

Kıbrıs'ta Su altı Dalışı Kıbrıs'ta Su altı Dalışı Popüler

Kıbrıs'ta Su altı Dalışı

Aktivite Bilgileri

Genel Bilgi
Akdeniz'deki en uzun dalış sezonlarından birinin yaşandığı Kıbrıs'ın, fantastik ve eşsiz sualtı dünyasına hoşgeldiniz. Burada berrak, kirlenmemiş, 30 metreden daha fazla görüş alanına sahip sular ve hala daha bozulmamış bir deniz yaşamı bulacaksınız.

Kıbrıs'ta Su altı dalışı yapabilirsiniz! (Kıbrıs'ta Scuba Diving)

Derinliklerdeki mavilikte, ılık suyun içinde çeşit çeşit balık, karides ve bazende deniz kaplumbağalarıyla karşılaşacaksınız. Daha da ötesi ahtapot, murana, rengarenk süngerler ve mercanların yaşamı kadar antik çağların hazinelerinide keşfetme şansına sahip olacaksınız.

Girnenin doğu ve batısında yirmiye yakın dalış noktası dışında sahil boyunca dalış safarilerine katılabilirsiniz. Bu dalış noktaları deneyimli dalgıçlara ılık bir heyecan vereceği gibi, berrak su ve deniz dibinin belirgin derinliği dalışa yeni başlayanlar için güvenli ortam sağlamaktadır..

Batıklara dalmanın heyecanını yaşayabilirsiniz. Girne Kalesi'nde sergilenmekte olan Girne Batığı su yüzüne çıkarılmış dünyanın en eski batığı olarak nitelendirilmektedir. Büyük İskende döneminden kalma, 2300 yıllık batık, yeniden kurulmuş, yükü olan anforalar ve değirmen taşları, ve personelinin eşyaları ile birlikte sergilenmektedir. Ünlü Girne Batığı'nın çıkarılmış olduğu noktaya da dalış yapabilirsiniz..

Sizlere unutulmaz bir dalış tatili yapmanız için gereken her hizmeti sunacak olan profesyönel dalgıçlar daima eşlik edecektir. Kuzey Kıbrıs sahillerinde yalnız dalmanızın yasalarca engellendiğini anımsatmak isteriz. Ayrıca denizaltından tarihi eser çıkarmak veya dokunmak yasaktır..

Kıbrıs'ta Dalış Fiyatları

Dalış okulları vermiş olduğu tüm hizmetlerin karşılığını sezona göre ayarladığından, ve Türk müşterilerine lokal üye tarifesi uyguladığından temasa geçmeniz önerilir. 

Kıbrıs'ta Dalış Okulları

Nautilus Scuba Diving School
Adres ve Merkezi: Denizkızı Otel Beach, Alsancak - Girne
Bilgi Telefonu: +90 533 862 98 03 ve +90 392 227 3160

Bluedolphin Scuba Diving School
Adres ve Merkezi: Jasmine Court Otel Beach, Girne
Bilgi Telefonu: +90 542 851 51 13

Scuba Cyprus
Adres ve Merkezi: Kazim Ozalp Sok. No:1-A Alsancak, Girne - KKTC
Bilgi Telefonu: +90 533 865 23 17

Amphora Diving
Adres ve Merkezi: Yavuz Çıkarma Plajı Alsancak, Girne - KKTC
Bilgi Telefonu: +90 542 851 49 24

Resim Galerisi

Kıbrıs'ta Su altı Dalışı
Kıbrıs'ta Su altı Dalışı
Kıbrıs'ta Su altı Dalışı
Kıbrıs'ta Su altı Dalışı
Kıbrıs'ta Su altı Dalışı
Kıbrıs'ta Su altı Dalışı

Üye Yorumları

There are no user comments for this listing.

Yorum*
    Please enter the security code.
 
 
 
Girne otelleri Kıbrıs Oteller Listesi
KibrisOtel.com - sayfalarında yer alan tüm otel bilgileri bilgilendirme amaçlıdır. Zaman içerisinde değişiklik arzedebilir. Bilgi yanlışlıklarından dolayı KibrisOtel.com sorumlu tutulamaz. Sitemizdeki otel yorumları gerçek müşteri yorumlarıdır. Otel kategori ve yıldız sayıları K.K.T.C. Turizm Bakanlığı tarafından belirlenir.  - Her hakkı saklıdır. © 2010